Deski tarasowe moduły drewno AKACJA 30x30cm 6 klepek

  • Dostępność: Produkt jest dostępny Produkt jest dostępny
  •  

    Wysyłka: w ciągu 48 godzin

  • Cena brutto: 10,41 /szt.14,00 /szt.
  • (Cena netto: 8,46 /szt.)
    • podaj ilość szt.
5 /5 (recenzji:1)

Poleć produkt
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

UWAGA - CENA WEEKENDOWA 10-13 MAJA. SKORZYSTAJ Z OKAZJI I KUP TERAZ

Deski Tarasowe w modułach

z drewna akacji w modułach z 6 klepkami to nowe spojrzenie na taras!
Jeśli masz już dosyć zimnego gresu lub śliskich płytek, jeśli Twój taras przypomina pas startowy lotniska a majster pierwszy wolny termin przewiduje na przyszły rok, weź sprawy w swoje ręce! W ciągu popołudniowej sjesty możesz sprawić, że Twoje stopy poczują rozkosz podłoża z naturalnego drewna , a Twoje oczy będą napawać się widokiem akacji i... poczujesz tą bliskość natury. Zapomnij o klejach, maszynach wzbijających tumany kurzu osiadającego na kuflu złocistego płynu. Nasze drewniane płytki tarasowe, wymagają jedynie sprawności Twoich rąk. Swoje nowe

tarasy drewniane

ułożysz szybko i sprawnie. Szybko bo płytka ma wymiar 30x30cm, a sprawnie bo posiadają one system zatrzaskowy.Cena za 1szt (moduł, tafla) o wym. 300x300x24mm


Rodzaj (układ klepek):
6 Klepek

Materiał:
Drewno akacja + szkielet nośny z PVC
Drewno akacjowe samo w sobie zawiera naturalne oleje, które chronią je przed szkodnikami, grzybami, pleśnią i próchnicą - dlatego jest bardzo dobrym materiałem do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Szkielet nośny z PVC służy do mocowania elementów drewnianych, mocowania modułów ze sobą wzajemnie oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i wody pod elementami drewnianymi.

Zastosowanie:
Na zewnątrz jako ścieżki i podłogi (ogrody, działki rekreacyjne, ogródki piwne, patio, tarasy, balkony, ganki, chodniki, obrzeża basenów, obrzeża jacuzzi, obrzeża oczek wodnych)
Wewnątrz jako podłogi (hotele, restauracje, sauny, kluby fitness, centra odnowy biologicznej, garaże, piwnice, łazienki)

Sposób montażu:

Moduły tarasowe

montuje się bez używania narzędzi. Każda płytka posiada 2 boki z zaczepami i 2 boki z gniazdami. W przypadku montażu płytki ułożonej zaczepami od dołu należy podnieść sąsiednią krawędź z gniazdami do góry i włożyć pod nią płytkę z zaczepami. Łączenie elementów odbywa się przez zatrzask. Istnieje możliwość wymiany modułu bez konieczności rozbierania całej powierzchni. Montaż tafli zalecany jest na równych i utwardzonych powierzchniach, mających spad w celu odprowadzenia wody.

Mając na względzie Państwa zadowolenie z użytkowania modułów tarasowych informujemy, iż drewno akacjowe użyte do ich produkcji jest produktem naturalnym i może odbarwiać się pod wpływem warunków atmosferycznych (nasłonecznienie, opady deszczu itp.). Dlatego, ze względu na walory estetyczne nieodzowne jest konserwowanie elementów wykonanych z drewna akacjowego w odstępach 3-6 miesięcznych olejami lub innymi środkami impregnującymi.
Zastosowanie się do powyższego zalecenia skutkować będzie wieloletnim zadowoleniem z użytkowania tarasów ogrodowych.