Listwa boczna do modułów tarasowych 30cm drewno AKACJA 2szt

  • Dostępność: Produkt jest dostępny Produkt jest dostępny
  •  

    Wysyłka: w ciągu 48 godzin

  • Cena brutto: 9,99 /kpl.25,00 /kpl.
  • (Cena netto: 8,12 /kpl.)
    • podaj ilość kpl.
- /5 (recenzji:0)

Poleć produkt
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Listwa drewniana do modułów tarasowych

 

Cena za: 2 listwy boczne (jedna z zaczepami + jedna z gniazdami)

Wymiary:
 
300x55x24mm 

Materiał: 
Drewno akacja + szkielet nośny z PVC
Drewno akacjowe samo w sobie zawiera naturalne oleje, które chronią je przed wilgocią, szkodnikami, grzybami i próchnicą - dlatego jest bardzo dobrym materiałem do użytku na zewnątrz budynków. 
Szkielet nośny z PVC służy do mocowania elementów drewnianych, mocowania listew z podłogą oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i wody pod elementami drewnianymi. 
 
Zastosowanie: 
Wykończenie boków akacjowych modułów tarasowych

Sposób montażu: 
Listwy, podobnie jak płytki montuje się bez używania narzędzi. Każda listwa posiada z jednej strony zaczepy, a z drugiej gniazda. W przypadku montażu listwy do płytki ułożonej zaczepami od dołu, należy ją lekko unieść do góry i wsunąć pod nią listwę z gniazdami. Łączenie elementów odbywa się przez zatrzask. Montaż tafli akacjowej jak i listew zalecany jest na równych i utwardzonych powierzchniach, mających spad w celu odprowadzenia wody.
 
Mając na względzie Państwa zadowolenie z użytkowania modułów tarasowych informujemy, iż drewno akacjowe użyte do ich produkcji jest produktem naturalnym i może odbarwiać się pod wpływem warunków atmosferycznych (nasłonecznienie, opady deszczu itp.). Dlatego, ze względu na walory estetyczne nieodzowne jest konserwowanie elementów wykonanych z drewna akacjowego w odstępach 3-6 miesięcznych olejami lub innymi środkami impregnującymi. Zastosowanie się do powyższego zalecenia skutkować będzie wieloletnim zadowoleniem z użytkowania tarasów ogrodowych.