Płytki Drewnopodobne PORTOBELLO Gres Szkliwiony Ibirapuera Mix

  • Dostępność: Produkt jest dostępny Produkt jest dostępny
  • Płytka gresowa Ibirapuera Mix z kolekcji Portobello Ecodiversa   Wielkowymiarowe Płytki Drewnopodobne Dzięki najnowocześniejszym technologiom firma Portobello wyprodukowała płytki gresowe, które wpasowują się w najnowsze trendy wykończeniowe. Wielkim zainteresowaniem cieszą się płytki wielkoformatowe doskonale imitujące drewno. A największą furorę robią płytki drewnopodobne, które swoimi rozmiarami odpowiadają naturalnym deskom. Gresy wielkowymiarowe z kolekcji Ecodiversa, o wymiarach 1,2m
  • Cena brutto: 226,00 /m2
  • (Cena netto: 183,74 /m2)
    • podaj ilość m2
5 /5 (recenzji:1)

Poleć produkt
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Płytka gresowa Ibirapuera Mix z kolekcji Portobello Ecodiversa

 

Wielkowymiarowe Płytki Drewnopodobne

Dzięki najnowocześniejszym technologiom firma Portobello wyprodukowała płytki gresowe, które wpasowują się w najnowsze trendy wykończeniowe. Wielkim zainteresowaniem cieszą się płytki wielkoformatowe doskonale imitujące drewno. A największą furorę robią płytki drewnopodobne, które swoimi rozmiarami odpowiadają naturalnym deskom. Gresy wielkowymiarowe z kolekcji Ecodiversa, o wymiarach 1,2m x 20cm do złudzenia przypominają naturalne drewno. Dzieje się to dlatego, że powierzchnia płytki, oprócz wiernego odwzorowania kolorystycznego - posiada strukturę, która wiernie odzwierciedla strukturę sęków, miękiszu, włókien. Wykorzystując gresy Ibirapuera Mix do wykończenia podłogi uzyskuje się stylowe wnętrza, posiadające swój niebanalny i oryginalny charakter.   

Popularność gresowych płytek drewnopodobnych nie wynika tylko i wyłącznie z zalet wizualnych. Ich walory użytkowe są równie imponujące. Płytki podłogowe znakomicie przewodzą ciepło i dużo lepiej przekazują ciepło z ogrzewania podłogowego (w stosunku do podłogi drewnianej). Można mieć zatem podłogę o wyglądzie drewna, ale w pełni wykorzystującą ciepłą podłogę. Dodatkowo płytki drewnopodobne łatwiej utrzymać w czystości.

Kolejną zaletą gresów drewnopodobnych jest ich sposób montażu. Płytki wielkoformatowe są dużo tańsze i szybsze w ułożeniu niż tradycyjne podłogi drewniane czy parkiet.

 

A-GPL12-XX-008

Wymiary nominalne płytek gresowych: 120x20cm

Grubość płytki: 12mm

Klasa ścieralności gresu: PEI 4

(płytki można stosować na podłogi po których chodzi się w butach o normalnej podeszwie, które są narażone na wnoszenie małych ilości cząstek ścierających np. wejścia, hotele, salony wystawowe)

Różnice w tonacji płytek: V4

(płytki tonalne, które mogą się różnić znacząco, zarówno tonacją, wzorem ale również kolorem)

Płytka mrozoodporna: TAK

Płytka rektyfikowana: TAK

Gres szkliwiony: TAK

Powierzchnia płytki gresowej: Matowa ze strukturą imitującą drewno

Nasiąkliwość gresu: poniżej 0,5% B1a

 

Płytki gresowe Portobello sprzedajemy tylko w pełnych opakowaniach.