Podkład podłogowy izolacja akustyczna 1m2 gr:3mm

  • Kod: A-CDC03-94-001
  • Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie
  • Wysyłka: w ciągu 48 godzin
  • Cena brutto: 8,18 /m2
  • (Cena netto: 6,65 /m2)
    • podaj ilość m2
- /5 (recenzji:0)

Poleć produkt
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Podkład podłogowy, izolacyjny szary PROFI BASE pod podłogi (panele) układane w systemie pływającym (podłogi pływające). Wykonany jest z pianki polietylenowej o grubości 3mm, o perforowanej powierzchni.

Opakowanie:   15m2 (1szt podkładu podłogowego, zwinietego w rulon).

Podkłady posiadają atest PZH.

ZASTOSOWANIE:

Ze względu na specjalną, perforowaną warstwę izolacyjną, dedykowane są do pomieszczeń, gdzie priorytetem jest izolacja akustyczna, np. na piętrze, w blokach mieszkalnych itp. Podkłady pod panele Profi Base stosowane są pod podłogi układane w systemie pływającym. Wyrównują również drobne nierówności podłoża (do 2-3mm), zwiększają izolację stropów i skutecznie chronią od dźwięków uderzeniowych.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podkłady podłogowe można układać na wszystkich rodzajach podłoży. Przed przystąpieniem do układania należy upewnić się, że podłoże jest wystarczająco suche, czyste i równe. Podkłady podłogowe mogą być układane, jeśli wilgotność podłoża/wylewki nie przekracza: dla betonu 2%, dla jastrychu 0,5%. Zastosowanie tego podkładu, nie wymaga stosowania dodatkowej folii paroizolacyjnej!

UKŁADANIE PODKŁADU:

Zalecane jest zachowanie ok. 1cm szczeliny dylatacyjnej od wszystkich elementów stałych (m.in. ścian, progów, filarów). Kierunek ułożenia podkładów powinien być prostopadły do kierunku ułożenia podłogi. W trakcie montażu podłogi, podkład pod podłogi bambusowe należy rozkładać stopniowo, pasami w miarę postępu prac. Podkłady posiadają pasek klejowy, dzięki któremu możemy wygodnie łączyć jeden pas z drugim w miare postępu prac. Nie wolno układać pod posadzki formatek mokrych lub zawilgoconych.

UWAGA: Układanie podłogi bambusowej można rozpocząć po zakończeniu wszystkich tzw. prac mokrych. Podczas układania podłogi należy stosować się do zaleceń producenta podłogi zawartych w instrukcji dołączonej do opakowania.